Wynajmij lawetę na atrakcyjnych warunkach!

Posiadanie samochodu niegdyś kojarzyło się z oznaką majętności i przywiązaniem do luksusu, sytuacja ta zaczęła się zmieniać u progu nowego millenium. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej (1 maja 2004), nastąpił duży napływ samochodów używanych – sprowadzanych głównie z zza Odry i na polskich drogach zrobiło się naprawdę tłoczno i bez wątpienia, ten problem się nieustannie rozszerza.

Nie jest tajemnicą, że im większe zagęszczenie pojazdów na drogach, tym wyższe staje się też prawdopodobieństwo kolizji czy wypadku. Tego typu zdarzenia nie należą do przyjemnych, ale nie da się ich przewidzieć, gdyż czasem decyduje o tym chwila nieuwagi liczona w ułamkach sekund. W czasie takich zdarzeń pomocą służy każdemu kierowcy pomoc drogowa lub wynajem lawet Poznań.

Wynajem lawet Poznań – poznaj naszą ofertę

Choć wynajem lawety z kolizją czy wypadkiem, a co za tym idzie – usunięciem uszkodzonych pojazdów z pasa drogowego i odholowaniem ich do pobliskiego warsztatu samochodowego lub na posesję właściciela, to tylko jedno z ich zastosowań. Lawety Poznań to najlepszy sposób na skorzystanie z lawet wynajętych na atrakcyjnych warunkach na określony czas przy atrakcyjnych warunkach cenowych.

W naszej ofercie oferujemy trzy typy lawet: Laweta Poznań 8,5m, przystosowana do transportu 2 pojazdów o DMC równym 3,5T, powierzchni załadunkowej 8,5m x 2,20m jak i ładowności nieprzekraczającej 2,5 T. mamy też w ofercie lawety 4,5m o DMC 2,7 T i ładowności 2,1 T, w tej konfiguracji powierzchnia ładowności wynosi 4,5m x 2,00m. dysponujemy też lawetą 4M. W tym wariancie DMC wynosi 2 T, a ładowność 1,6 T, wymiary ładunkowe wynoszą 4M x 2,10m.

Wypożyczalnia lawet Poznań – dlaczego warto?

Nasza oferta jest kierowana do wszystkich osób zainteresowanych skorzystaniem z nowoczesnych lawet w atrakcyjnych cenach. Decydując się na wynajem lawet Poznań, masz pewność, że lawety są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, gotowe do eksploatacji, tak długo jak potrzebujesz tego typu rozwiązań dedykowanych do transportu pojazdów o określonej masie. Uwzględniając zmieniające się potrzeby rynku, wypożyczalnia lawet Poznań jest otwarta na potrzeby transportu samochodów importowanych dla wszystkich poszukujących lawet w szerokiej konfiguracji, dogodnych warunkach wypożyczenia oraz indywidualnym podejściu do klienta.

Dokładamy wszelkich starań, by wynajem lawet Poznań, doskonale odpowiadał na potrzeby lokalnego rynku, dostarczając klientom kompleksowych usług i rozwiązań, które będą dla nich w pełni wystarczające. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia lawety w weekendy, z racji tego, iż dobro klienta jest dla nas nadrzędne 24H na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wynajem lawety Poznań, to świetna oferta dla wszystkich korzystających z transportu pojazdów od czasu do czasu, a także tych, którzy świadczą usługi pomocy drogowej i np. borykają się z uszkodzeniem swojej lawety, generowałoby straty finansowe, których można uniknąć. Poznaj szczegóły na stronie http://www.tefra.com.pl/wypozyczalnia-przyczep/ – zapraszamy!

Comments are closed.

Search
Advertisement
 • Podrażnienia skórne u niemowląt

  49 lat ago
  Niemowlęta wymagają odpowiedniej pielęgnacji i szczególnego podejścia pod każdym względem. Rodzice bardzo często jeszcze przed narodzinami swojego dziecka kupują dla niego odpowiednie ubranka i zabawki oraz różne inne akcesoria. Poza tym starają się oni stale pielęgnować dziecięcą skórę. Muszą pamiętać o tym, że dziecko musi posiadać odpowiednie kosmetyki, które będą w stanie bardzo delikatnie…
 • Jak dbać o włosy farbowane latem?

  49 lat ago
  Okres lata jest bardzo niekorzystny dla włosów. Działanie słońca poprzez promieniowanie niekorzystnie działa na włosy. Innym problemem jest kąpanie się w wodzie. Jednocześnie przed wakacjami należy unikać farbowania. Jeśli decydujemy się na farbowanie włosów wówczas niezbędne jest, by pomyśleć o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.
 • Jak błękit sprawdza się w praktyce

  49 lat ago
  Nic dziwnego, że moda w dzisiejszych czasach lubi nas zaskakiwać oraz trzymać odpowiedni poziom, do którego już poniekąd przywykliśmy. Chodzi tutaj głównie o rozwiązania stosowane, na co dzień, co pozwala nam doskonale dopasować wszystkie ciuchy do odpowiedniego koloru. Delikatny błękit doskonale wygląda na bluzkach wizytowych, nie jest on w żaden sposób wyzywający, jest to…
 • Po co majtki chłonne lub pieluchomajtki

  49 lat ago
  W sklepach stacjonarnych oraz internetowych można dziś kupić majtki chłonne i pieluchomajtki, a także pampersy i inne tego rodzaju produkty. Pytanie tylko – po co to wszystko? Wbrew pozorom nie chodzi tu o potrzeby dzieci, ale dorosłych w średnim oraz starszym wieku. Zarówno majtki chłonne, jak i pieluchomajtki mają służyć im w trudnych dla…