Skrzydła motyla

Skrzydła motylaMocne kolory pasują przede wszystkim do kobiet o wyrazistej urodzie. Pierwszy etap wykonania go to wygładzenie twarzy. Jest to bardzo ważne gdyż to czy mają przykuwać uwagę nie zaś zbyt mocno podkreślone policzki. Dlatego ograniczamy się jedynie do użycia płynnego podkładu, korektora oraz pudru w kamieniu. Kosmetyki te należy także w niewielkiej ilości nałożyć na powieki co będzie stanowiło świetną bazę. Na początek na całej powiece aż pod brwi rozprowadzamy biały, mieniący się cień. Następnie wewnętrzne kąciki oczu podkreślamy jasnozielonym cieniem (dobrze aby wpadał on delikatnie w odcień żółci). Środkową część dolnej powieki akcentujemy przy pomocy błękitu. Resztę powieki malujemy w intensywnym odcieniu koloru niebieskiego. Wzdłuż linii rzęs trzeba narysować bardzo cienką kreskę co wymaga pewnej wprawy. Duże znaczenie mają rzęsy. Można je kilkakrotnie umalować czarną maskarą lub przykleić sztuczne. Równie mocno akcentujemy usta. Powinny one mieć kolor soczystej maliny. Najlepiej aby były matowe dlatego używamy do tego pomadki. malujemy je raz, odciskamy nadmiar kosmetyku na chusteczce higienicznej i malujemy ponownie. Dzięki temu dłużej utrzyma się na ustach.

Comments are closed.

Search
Advertisement
 • Outlet kupujmy tanie ubrania

  49 lat ago
  Kryzys gospodarczy to rzecz, która jakby nie patrzeć dotyczy nas i to właśnie przez to wiele pań jak i panów ma problemy z kupowaniem dobrej i sprawdzonej odzieży. Powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście cena, która przewyższa wszystkie nasze oczekiwania co sprawia, że nie możemy sobie pozwolić na kupno kilku ciuchów naraz. Na szczęście…
 • Jak walczyć ze stresem na co dzień?

  49 lat ago
  Pogoń za karierą, ciągłe problemy w pracy i brak czasu na odpoczynek sprawiają, że stres jest jedną z chorób cywilizacyjnych. Ma on niestety negatywne działanie na funkcjonowanie naszego organizmy, dlatego ważne jest, aby mu przeciwdziałać. Jakie mogą być codzienne sposoby w walce ze stresem?
 • Słodka stylizacja

  49 lat ago
  ten rodzaj makijażu pasuję przede wszystkim blondynkom z uwagi na dobór kolorystyki. Pierwszy etap to twarz. Na początek na całą buzie należy nanieść bazę która utrwali działanie kosmetyków. Dopiero wówczas można sięgnąć po fluid który nanosimy cienką warstwą. Na tak przygotowaną buzię można nałożyć sypki puder a wcześniej jeśli jest to konieczne także korektor.…
 • Kostium kąpielowy do zadań specjalnych

  49 lat ago
  Okres wakacyjny to zarówno zwiedzanie podczas wakacji, aktywny wypoczynek jak też odpoczywanie. W celu odpoczywania wiele osób wybiera przede wszystkim ciepłe kraje, gdzie możliwe jest przede wszystkim skorzystanie z wyjątkowych warunków klimatycznych a także z odpowiednio przygotowanych oraz pięknych plaż.