Skrzydła motyla

Skrzydła motylaMocne kolory pasują przede wszystkim do kobiet o wyrazistej urodzie. Pierwszy etap wykonania go to wygładzenie twarzy. Jest to bardzo ważne gdyż to czy mają przykuwać uwagę nie zaś zbyt mocno podkreślone policzki. Dlatego ograniczamy się jedynie do użycia płynnego podkładu, korektora oraz pudru w kamieniu. Kosmetyki te należy także w niewielkiej ilości nałożyć na powieki co będzie stanowiło świetną bazę. Na początek na całej powiece aż pod brwi rozprowadzamy biały, mieniący się cień. Następnie wewnętrzne kąciki oczu podkreślamy jasnozielonym cieniem (dobrze aby wpadał on delikatnie w odcień żółci). Środkową część dolnej powieki akcentujemy przy pomocy błękitu. Resztę powieki malujemy w intensywnym odcieniu koloru niebieskiego. Wzdłuż linii rzęs trzeba narysować bardzo cienką kreskę co wymaga pewnej wprawy. Duże znaczenie mają rzęsy. Można je kilkakrotnie umalować czarną maskarą lub przykleić sztuczne. Równie mocno akcentujemy usta. Powinny one mieć kolor soczystej maliny. Najlepiej aby były matowe dlatego używamy do tego pomadki. malujemy je raz, odciskamy nadmiar kosmetyku na chusteczce higienicznej i malujemy ponownie. Dzięki temu dłużej utrzyma się na ustach.

Comments are closed.

Search
Advertisement
 • Nadwrażliwość jelita – przyczyny

  49 lat ago
  Ze statystyk wynika, że nadwrażliwość jelita jest dolegliwością, która towarzyszy bardzo dużej części polskiego społeczeństwa. Co więcej, najczęściej na tę przypadłość chorują kobiety. Trudno jest ocenić dlaczego, ale takie są fakty. Warto wobec tego sprawdzić, co przyczynia się do tego typu problemów zdrowotnych. Może można temu jakoś zapobiegać.
 • Powody wykonywania zabiegu konturowania twarzy

  49 lat ago
  Każda kobieta chce pięknie wyglądać każdego dnia, dlatego codziennie rano poświęca nieco czasu na zrobienie dobrego makijażu. Niektóre kobiety potrafią nawet wstawać dużo szybciej od innych domowników tylko po to, żeby móc zrobić idealny makijaż i dobrze ułożyć sobie włosy. Jednak nie zawsze ma czas za zrobienie pełnego konturowania twarzy.
 • Natural look króluje w nadchodzącym sezonie

  49 lat ago
  W modzie bardzo szybko dochodzi do zmian w trendach, które stają się modne w danym sezonie. Bardzo często zdarza się, że z sezonu na sezon zmiany w modnych stylizacjach są skrajne. W tym roku modne stałe się stylizacje, które mają za zadanie podkreślać naturalne walory u kobiet. Natural look unika przede wszystkim bardzo intensywnego…
 • Wypryski na twarzy

  49 lat ago
  Dzisiaj poglądy o idealnej skórze są tylko sprawą, do której dąży większość kobiet, tak naprawdę wcale nie jest powiedziane, że łatwo jest nam osiągnąć taki efekt, ponieważ nie do końca jest do prawdą. Sytuacja na twarzy pogarsza się zwłaszcza, jeśli nie korzystamy z żadnych kosmetyków pielęgnujących twarz, wtedy pojawienie się pierwszych wyprysków, może spowodować…