Rodzaje włosów do przedłużania

Rodzaje włosów do przedłużaniaZa pewne słyszałaś już o najnowszych metodach stosowanych do przedłużenia i zagęszczenia włosów. Może nawet jedna z Twoich koleżanek ma doczepione sztuczne pasemka? Na czym jednak polega ten zabieg i czy włosy są naprawdę sztuczne czy prawdziwe to sprawy, o których większość z nas wie bardzo mało. Weźmy więc pod lupę najmodniejszy obecnie zabieg fryzjerski jakim jest przedłużanie włosów. Zacznijmy więc od samego początku czyli od definicji. Otóż wiele z nas mylnie myśli, że przedłużanie i zagęszczanie włosów to jeden i ten sam zabieg. Oczywiście obie mini operacje fryzjerskie wykonywane są na ogół tą samą metodą albo na ciepło albo na zimno. W zagęszczaniu oczywiście chodzi o nadanie puszystości i ilości włosom. Taki efekt można uzyskać albo przypinając sztuczne treski, pasma clip –on lub przytwierdzając na stałe poszczególne kosmyki włosów, które będą tej samej długości co nasze naturalne lub ciut krótsze co sprawi wrażenie jeszcze większego uniesienia fryzury. Panie, które chciałyby przedłużyć włosy oczywiście też mają do wyboru stałe lub tymczasowe przyczepienie tresek. Na ogół wybierają jednak tą pierwszą opcję.

Comments are closed.

Search
Advertisement
 • Nadwrażliwość jelita – przyczyny

  49 lat ago
  Ze statystyk wynika, że nadwrażliwość jelita jest dolegliwością, która towarzyszy bardzo dużej części polskiego społeczeństwa. Co więcej, najczęściej na tę przypadłość chorują kobiety. Trudno jest ocenić dlaczego, ale takie są fakty. Warto wobec tego sprawdzić, co przyczynia się do tego typu problemów zdrowotnych. Może można temu jakoś zapobiegać.
 • Specyfika trądziku różowatego

  49 lat ago
  Lekarze przyznają, że trądzik różowaty nie jest typowym trądzikiem, dlatego jego leczenie bywa bardzo trudne i musi być prowadzone przez długie lata. Również trądziku różowatego objawy mogą być niespecyficzne, są one bowiem powiązane z tym, że osoba posiadająca trądzik różowaty zwykle posiada również skórę naczynkową. Będzie ona musiała więc podczas leczenia trądziku różowatego sięgać…
 • Tradycyjny schabowy czy spaghetti?

  49 lat ago
  Przygotowując sobie domowy obiad często zastanawiamy się nad tym, na co mamy ochotę bądź, co przygotujemy szybciej, jeżeli jesteśmy już głodni. Gotując obiad możemy korzystać z różnych przepisów z całego świata dzięki temu, że przepisy na takie potrawy możemy bez problemu odnaleźć czy to w specjalnych książkach czy też przeglądając przepisy w internecie.
 • Dlaczego nie można lekceważyć dolegliwości żołądkowych?

  49 lat ago
  Niestety, dzisiaj mamy na głowie naprawdę dużo obowiązków. Skupiamy się na pracy, życiu towarzyskim i okazuje się, że nie mamy czasu, żeby zadbać o siebie i swoje zdrowie. To w konsekwencji często prowadzi do sytuacji, w której nasz organizm daje nam znaki, że coś jest nie tak, ale my uparcie je ignorujemy. Dlaczego nie…