Natural look króluje w nadchodzącym sezonie

W modzie bardzo szybko dochodzi do zmian w trendach, które stają się modne w danym sezonie. Bardzo często zdarza się, że z sezonu na sezon zmiany w modnych stylizacjach są skrajne. W tym roku modne stałe się stylizacje, które mają za zadanie podkreślać naturalne walory u kobiet. Natural look unika przede wszystkim bardzo intensywnego makijażu stawiając na jak najmniej widoczny makijaż, który pozwala jedynie na podkreślenie pewnych walorów urody kobiety.

Naturalny makijaż ma przede wszystkim podkreślić oczy. Jednocześnie przy takim makijażu można zaznaczyć linię brwi poprzez wyraźniejsze kreski. Przy makijażu natural look wskazane są również naturalne kolory oraz kolory jasne.
Fryzury w stylizacji natural look opierają się na warkoczach, gładkich kokach. W ten sposób możliwe jest uzyskanie bardziej subtelnego wyglądu. Zastosowanie takiego makijażu jest odejściem od bardzo silnego podkreślania makijażem poszczególne cechy wyglądu twarzy.
Przy zastosowaniu stylizacji natural look niezbędne jest również odpowiednie dostosowanie strojów, które również są stosowane pod względem kolorystyki w stonowanym styl. Stroje opierają się również na klasycznych wzorach, a często stosowany jest jednolity kolor, co przede wszystkim pozwala na podkreślenie naturalności wyglądu danej osoby. Moda na taki wygląd jest niewątpliwą przeciwwagą wobec królujących jeszcze kilka sezonów temu bardzo intensywnych makijażach oraz dopasowanych, podkreślających silnie sylwetkę strojów. Moda na naturalność to również odpowiedź na inne zapotrzebowanie zwłaszcza młodszych kobiet.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Pielęgnacja niemowląt podczas kąpieli

    49 lat ago
    Trzeba przyznać, że kąpiel dziecięca przeprowadzana jest w celach pielęgnacyjnych. Dotyczy to zwłaszcza noworodków, które wymagają stałej pielęgnacji. Dlatego kąpiel noworodka przeprowadzana jest codziennie przez tak długi okres czasu, jak to jest potrzebne, aby móc na spokojnie wykąpać dziecko i zregenerować jego skórę. Oprócz tego podczas kąpieli noworodka muszą być używane bardzo delikatne środki…
  • Tradycyjny schabowy czy spaghetti?

    49 lat ago
    Przygotowując sobie domowy obiad często zastanawiamy się nad tym, na co mamy ochotę bądź, co przygotujemy szybciej, jeżeli jesteśmy już głodni. Gotując obiad możemy korzystać z różnych przepisów z całego świata dzięki temu, że przepisy na takie potrawy możemy bez problemu odnaleźć czy to w specjalnych książkach czy też przeglądając przepisy w internecie.
  • Samodzielne wyjazdy all inclusive

    49 lat ago
    Wyjazdy typu all inclusive mogą być zarówno wyjazdami grupowymi, jak i wyjazdami samodzielnymi. Zaletą wyjazdów grupowych jest fakt, że nie trzeba samodzielnie wybierać dla siebie kolejnych ofert i można liczyć na to, iż wszystkie sprawy organizacyjne zostaną załatwione przez organizatora wycieczki.
  • Najnowsze trendy fryzjerskie

    49 lat ago
    Modna fryzura – oto, o czym marzy dzisiaj każda kobieta bez wyjątków. Warto powiedzieć, że trendy zmieniają się co jakiś czas i o ile jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu najmodniejsze były intensywnie tlenione blondy oraz grube pasemka, o tyle dzisiaj najpopularniejsze fryzury są zupełnie inne. Dzisiaj zatem przyjrzymy się nieco bliżej najnowszym trendom…