Najnowsze trendy fryzjerskie

Modna fryzura – oto, o czym marzy dzisiaj każda kobieta bez wyjątków. Warto powiedzieć, że trendy zmieniają się co jakiś czas i o ile jeszcze kilka, czy kilkanaście lat temu najmodniejsze były intensywnie tlenione blondy oraz grube pasemka, o tyle dzisiaj najpopularniejsze fryzury są zupełnie inne. Dzisiaj zatem przyjrzymy się nieco bliżej najnowszym trendom – zarówno jak chodzi o strzyżenia, jak i o koloryzację. Każda kobieta pomiędzy przedstawionymi propozycjami znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oto zatem szczegóły.

Zacznijmy od kwestii strzyżeń, bo to one są podstawą każdej dobrej fryzury. Modne są dzisiaj zarówno włosy długie, jak i krótkie. Kluczem do sukcesu jest jednakże odpowiednia technika strzyżenia. A te mogą być bardzo zróżnicowane. Najciekawiej prezentują się dzisiaj strzyżenia asymetryczne – takie, które mają załamane linie i wychodzą poza sztywne ramki. Można postawić zarówno na coś bardziej odważnego – na przykład z podgolonym bokiem, jak i na bardziej neutralne fryzury dobre także do biura czy na wesele.

Jeżeli chodzi o koloryzację, modne są dzisiaj kolory, które jednocześnie są naturalne i wielowymiarowe. Modna jest na przykład koloryzacja ombre, która polega na tym, że włosy są jaśniejsze przy końcach i ciemniejsze przy nasadzie, a różnica w odcieniach jest subtelna. Polecane są również tak zwane refleksy oraz delikatne balejaże, które sprawiają, że włosy nabierają przestrzeni. Jeśli chodzi zaś o modne barwy – wszystko jest uzależnione od typu urody osoby, która poddaje się koloryzacji. Najlepiej wybrać się do dobrego salonu, który udzieli kompleksowych porad.

Comments are closed.

Search
Advertisement
 • Wazektomia – antykoncepcja dla każdego?

  49 lat ago
  Dzisiejsza medycyna proponuje szeroką gamę metod antykoncepcyjnych, począwszy od naturalnych sposobów planowania rodziny przez metody barierowe oraz farmakologiczne, po wysoce skuteczne metody chirurgiczne, do których zaliczamy wazektomię oraz salpingotomię (odpowiednio: podwiązanie nasieniowodów i jajowodów). Wazektomia, choć nie jest zabiegiem nowym, zyskuje obecnie coraz większą popularność pośród mężczyzn.
 • Przyczyny zespołu jelita nadwrażliwego

  49 lat ago
  Zespół jelita nadwrażliwego to bardzo nieprzyjemne dolegliwości, z którymi najlepiej uporać się i to jak najszybciej. Niestety nie jest to takie łatwe, a już na pewno wymaga wizyty u specjalisty. Co prawda są tabletki przeciwbólowe, ale wiadomo, one nie leczą, a jedynie uśmierzają ból. Także niewiele są w stanie w tej kwestii zdziałać.
 • Jak błękit sprawdza się w praktyce

  49 lat ago
  Nic dziwnego, że moda w dzisiejszych czasach lubi nas zaskakiwać oraz trzymać odpowiedni poziom, do którego już poniekąd przywykliśmy. Chodzi tutaj głównie o rozwiązania stosowane, na co dzień, co pozwala nam doskonale dopasować wszystkie ciuchy do odpowiedniego koloru. Delikatny błękit doskonale wygląda na bluzkach wizytowych, nie jest on w żaden sposób wyzywający, jest to…
 • Natural look króluje w nadchodzącym sezonie

  49 lat ago
  W modzie bardzo szybko dochodzi do zmian w trendach, które stają się modne w danym sezonie. Bardzo często zdarza się, że z sezonu na sezon zmiany w modnych stylizacjach są skrajne. W tym roku modne stałe się stylizacje, które mają za zadanie podkreślać naturalne walory u kobiet. Natural look unika przede wszystkim bardzo intensywnego…